понеділок, 22 березня 2021 р.

PRO-сування книг від Українського інституту книги

       Засвоюємо ази дистанційного спілкування! Для бібліотекарів міської бібліотеки  для дітей та юнацтва  немає нічого неможливого.

От сьогодні, 22 березня вони долучилися до он-лайн-освіти учнів академічного ліцею «СПЕКТР».

Бібліотекарі відділу обслуговування читачів-учнів 5-9 класів провели дистанційну годину спілкування з учнями 7-А та 8-Г класів. Темою такого незвичного спілкування стали нові книжки від Українського інституту книги, які бібліотека отримала у лютому.Бібліотекарі Ольга Носенко та Ірина Василенко поспілкувалися із семикласниками, розповівши їм про художні та пізнавальні новинки відділу та  провівши літературну вікторину, на питання якої діти відповіли «на відмінно», проявивши зацікавленість та активність.

З восьмикласниками спілкувалася провідний бібліотекар відділу Наталія Жаданова. Діти були уважними та давали правильні відповіді на запитання тестів.  І хоч формат був для бібліотекарів незвичний, вони змогли показати дітям і презентацію, і книжки. Тішить те, що і восьмикласники, і семикласники задавали питання, тобто, був зворотній зв'язок у он-лайн-спілкуванні.  

Звичайно, що дітей запросили до бібліотеки, розповіли про графік роботи і дуже сподіваються бібліотекарі  побачити їх у себе, у відділі.

 Новенькі книжки чекають їх на своє перше побачення! Працівники бібліотеки висловлюють подяку Наталії Василівні Верішко за організовану зустріч, класним керівникам Юлії Валентинівні та Оксані Вікторівні за «лікбез» в он-лайн-спілкуванні та проявлену увагу. І особлива подяка усім учням, які слухали по той бік  екрану.

Бібліотекарі сподіваються , що зможуть поспілкуватися з ними не тільки он-лайн, адже у них ще багато новин і ще багато нових книжок!

Немає коментарів:

Дописати коментар