вівторок, 30 березня 2021 р.

Спортивно-пізнавальний вівторок з книгою від Українського інституту книги

        Ви вмієте грати в шахи? Я – ні. В шашки вмію, якщо згадати. А читачі у відділі обслуговування читачів-учнів 5-9 класів міської бібліотеки для дітей та юнацтва, вміють. Сьогодні, 30 березня, у другий день канікул вони влаштували спортивно-пізнавальний вівторок разом із //Український інститут книги та  книгою «Шахова абетка» від Івана Величко. Гра ж у бібліотеці є: тут три в в одному: шахи, шашки і нарди (хто вміє та цікавиться, чи хоче навчитися). Виявляється, не дуже простими шахами цікавляться і дівчата, і хлопці. Хлопці вчилися розставляти шахи, заглядаючи у книжку, звіряли назви фігур та пробували себе у ходах та шахових прийомах. А коли було складно вирішити спірні питання, то гукали на поміч дорослих.

А дівчата мають (виявляється!) досвід гри у шашки. Прорекламували книжку, правильно розставили фігурки, а потім зіграли. Вийшла «бойова» нічия!Книжка від Івана Величко «Шахова абетка» допоможе тим, хто мріє навчитися грати в шахи (як от Анюта). З її допомогою можливо легко та захоплююче (кожна сторінка проілюстрована) відкрити для себе великий світ цієї інтелектуальної гри.

«Гра в шахи – не просто дозвіллєва розвага. Деякі дуже цінні якості розуму, необхідні в людському житті, потрібні в цій грі і змінюються настільки, що стають звичкою, яка корисна у багатьох випадках життя» (Б.Франклін) Вівторок мне, а книжка і гра чекатимуть своїх малих та дорослих інтелектуалів у міській бібліотеці для дітей та юнацтва кожного дня.

Немає коментарів:

Дописати коментар