Конкурси, Акції.

Увага Всеукраїнський конкурс есе "Діти єднають Україну".


На честь 100-річчя з дня проголошення Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки Національна бібліотека України для дітей у партнерстві з громадськими організаціями, Національною секцією IBBY та Творчим об'єднанням дитячих письменників НСПУ, за підтримки Міністерства культури України, проводять Всеукраїнський конкурс есе "Діти єднають Україну".
До участі в конкурсі запрошуються читачі-учні від 10 до 18 років, що змагатимуться у двох вікових категоріях.

Вимоги до есе:
На конкурс приймаються індивідуальні роботи українською мовою,  виконанні  в електронному форматі друкованим обсягом не більше 2 сторінок формату А4, шрифтом Times New Roman, 1,5 інтервалом, 14 кеглем.
Виконану роботу необхідно принести до міської бібліотеки длядітей (вул.. М. Букіна 36, т. 71888) до 11 лютого 2019 року.


Оргкомітет

_________________________________________________________Бібліотеки Новокаховської ЦБС долучилися до обласної патріотичної акції «Герої ХХІ століття», ініційованої управлінням культури та управлінням освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації. Акція проводитиметься з 18 лютого по 12 жовтня 2016 року включно,  з  метою  вшанування захисників України та виховання молодого покоління на їхньому прикладі як справжніх патріотів Батьківщини, формування у молоді високої громадської свідомості, честі та гідності. Детальніше про акцію  читати тут
На протязі березня при центральній міській бібліотеці була створена робоча група з організації проведення Акції в бібліотечних закладах у складі бібліотечних фахівців. Робочою групою був розроблений детальний план заходів в рамках проведення Акції на березень-вересень 2016 року.
Детальніше про участь бібліотек Новокаховської ЦБС в Акції  читай тут.

Немає коментарів:

Дописати коментар