понеділок, 22 березня 2021 р.

Хто більше читає, той багато знає.

                                                                                                                  Книги – морська глибина:

Хто в них пірне аж до дна,

Той, хоч і труду мав досить

Дивнії перли виносить.

Франко І.Я.

21 березня в міській бібліотеці для дітей та юнацтва на абонементі старшого відділу читачів 5 – 9 класів відбулося засідання клубу «Читацький кемпінг для Всезнайок».

Темою засідання стало літературне дежа-вю «Хто більше читає, той багато знає. Книги відкривають нам світ, допомагають заглянути в минуле та майбутнє. До бібліотеки прийшли читачі, які люблять читати, читають багато та з задоволенням.  Це – бібліотечні волонтери, переможниці багатьох конкурсів Варя Косован, Ангеліна Басова,  «молоде» покоління Маргаритка Басова та Анна Федорко – постійний гість кожного засідання клубу.


Бібліотекар Ольга Носенко, у розмові з дітьми подякувала їм за любов до книги. Адже саме завдяки читанню активних читачів та їх участі у конкурсах, міська бібліотека для дітей та юнацтва у цьому році отримала дуже багато нових книг від Українського інституту книги. Саме серед цих новинок дівчатка і вибрали собі книги для читання та дали майже усі правильні відповіді на питання літературної вікторини. Тож, «Хто більше читає, той багато знає!»Немає коментарів:

Дописати коментар