середу, 31 березня 2021 р.

Середа для розумників

      Сьогодні,  в останній день березня, у міській бібліотеці для дітей та юнацтва  була «розумна» середа. Дітям, які відвідували бібліотеку в цей день, пропонувалося взяти найпершу книжку, яка «впала в око» з книжкової виставки «Знайомтесь, нові книжки», де представлені нові книги від # Український інститут книги. І сьогодні знайшлись справжні розумники і допитливики. Найбільше, що цікавить – це книга серії «Думай як», а саме – «Думай як Шерлок Голмс» від Карло Карзан. Діти не просто знайомилися з книгою, а й пробували «тренувати мозок», як радить книжка, яка і містить геніальні завдання від майстра дедукції.

Не меншим успіхом користувалися сьогодні і «мотиваційні» книжки  серії «Видатні особистості». Найбільшу цікавість викликали книги про Ілона Маска, Волта Діснея та Кузьму Скрябіна  (про Кузьму читала мама шестикласника Олексія,  в той час, коли син «тренував мозок» разом із Шерлоком Голмсом).

А «Візуальна збірка див природи. Світ природи» від Аманди Вуд зацікавила   дев’ятикласницю Анюту, яка мріє отримати фах зоолога.

        Бібліотекарі та читачі міської бібліотеки для дітей та юнацтва щиро вдячні Українському інституту книги за такі прекрасні новинки, які мотивують, розвивають та повнять кругозір наших малих та 

Немає коментарів:

Дописати коментар