понеділок, 11 лютого 2019 р.

Приєднуйтесь до "Книгоманії - 2019"

09 лютого відбувся бібліовізит до Новокаховського техніко-економічного ліцею до майбутніх ліцеїстів – учнів 7 класів з різних шкіл міста з рекламою про Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія - 2019».


Заступник директора по роботі з дітьми Карпенко Валентина Іванівна звернулася до дітей зі словами, що їм неймовірно пощастило, адже тільки для них, семикласників, 1 лютого стартував Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія - 2019» з метою популяризації читання серед дітей.Валентина Іванівна наголосила, що цей Конкурс проводиться з 2005 року. За ці роки в ньому взяло участь понад 1 мільйон школярів з усіх областей України. Загалом на фестивалі «Книгоманія» у Львові побували 791 переможців.


Cемикласників, бажаючих взяти участь у Конкурсі, запросили прийти до найближчої бібліотеки Новокаховської ЦБС або шкільної бібліотеки, - зареєструватися та отримати Читацький Щоденник!!!

11 лютого, під час бібліовізиту працівників міської бібліотеки для дітей до НВК № 2 та ЗОШ № 1, семикласників було проінформовано про конкурс та його умови та правила участі.

Особливо увагу дітей було зосереджено на фірмовому «Читацькому Щоденнику»  від «Форуму видавців».
Бібліотекарі запросили дітей до участі у Конкурсі, щоб позмагатися за звання «Суперчитач бібліотеки».

Читайте – і Перемагайте!!!

Бажаємо успіхів!!!


Немає коментарів:

Дописати коментар