вівторок, 13 жовтня 2020 р.

Арт –година: «Осінь на полотнах художників».

Живе своїм життям картина у рамі.

Сумує мовчки, мовчки веселиться.

Художника невтомними руками,

Його душею створена жар-птиця.

Нам треба тільки добре придивитись,

Нам треба його задум розпізнати:

Чим захотів художник поділитись.

Природа найкращий художник у світі, адже кожне дерево, кожна квітка, велич гір, безмежність водойм має свою неповторність, досконалість, чарівність.    

Разом з учнями гімназії №9 працівники міської бібліотеки для дітей розглянули полотна світових та українських художників присвячених осені.  Діти  завдяки електронній презентації познайомились з творчістю:  Левітана  І, Маклейна  Р,Тілкера  Г, Афремова Л, Шовкуненко О, Іванова О. Побували у Бостоні під осіннім дощем,  пройшлися  по осінньому Парижу і Нью-Йорку.   Зануритися у буйство фарб і дощові вечірні прогулянки по Сентрал-парку, уздовж Тріумфальної Арки та Ейфелевої вежі, по мостових і вуличках, затишних скверах і гучних площах Парижа.

В гостях гарно, а вдома краще! Тому усі із задоволенням повернулись до рідних джерел. Почитали вірші відомих поетів про осінні візерунки: Віктора Терена, Володимира Лучука, Ліни Костанко та Тамари Коломієць. А Вікторія Сердитенко вирішила  спробувати намалювати свою картину за допомогою бібліотечної книги .


 

Немає коментарів:

Дописати коментар