пʼятницю, 16 жовтня 2020 р.

Козацькому роду нема переводу

         До Дня українського козацтва міська бібліотека №3 для своїх маленьких читачів (2 – 4 кл.) провела гру-вікторину «Жива козацька слава» Бібліотекарі розповіли дітям про козацьких гетьманів, про побут та військовий устрій козаків, про козацькі відзнаки державної та військової влади – клейноди, про козацькі страви.
А потім провели маленьку вікторину, щоб виявити що діти запам’ятали. Бібліотекар Нагаєць І.О. розповіла про книжки, представлені на тематичній полиці «Ой, Січ – мати козацька», оформленій до свята у бібліотеці. Під час проведення заходу присутні  дотримувалися правил адаптивного карантину.

        У Козацькій селищній бібліотеці відбулися "Козацькі розваги" 

У Райській  бібліотеці пройшов масовий захід до Дня українського козацтва для учнів 8 – 9 кл.Дітям розповіли про три свята, що відзначають в Україні 14 жовтня. Потім діти познайомилися з книгами, що присвячені українському козацтву,  відповіли на питання вікторини по козацтву та взяли участь у невеличкій спортивній естафеті.

Після змагань усі учасники заходу отримали солодощі. Райській сільській бібліотеці пройшов масовий захід до Дня українського козацтва для учнів 8 – 9 кл.


Немає коментарів:

Дописати коментар