понеділок, 18 березня 2019 р.

Бібліо-турнір: «Музичний ганочок - сім нот»


Музика, як казка, музика – жива.
І не треба серцю будь-які слова.
В музиці – найвищі ніжні почуття.
В ній любов і туга, та саме життя.
Музика, як море, то штормить, то ні.
Там знаходить серце рятівні вогні.
Музика, як сонце, гріє нам серця,
Їй нема початку, їй нема кінця.
І чого не зможеш словом досягти,
В музиці розкажеш щиру правду ти.

На протязі першої половини березня до молодшого відділу міської бібліотеки для дітей на бібліо-турнір «Музичний ганочок - сім нот» завітали майже всі перші класи школи-гімназії №9.


Діти розгадали загадки про музичні інструменти. І не тільки розгадали, а і прослухали мелодії для музичних інструментів: скрипки, бандури, гітари, сопілки. Познайомились з творчою професією композитора і побачили портрети класиків світової музики: А.Вівальді, В.А.Моцарта,  Н.Паганіні, П.І.Чайковського і М. Леонтовича.
Говорячи про музику, ми зазвичай говоримо про те, що її виконує людина. Але давайте згадаємо, чий хор ми можемо почути,  навесні, влітку в лісі? Звичайно ж, пташиний. От і наступний конкурс був «Вгадай і почуй пташку». За вірну відповідь першокласники отримували нотну квітку-семицвітку.


Найбільше гостям бібліотеки сподобались літературний і музичний конкурси. У першому потрібно було пригадати на яких музичних  інструментах  грали літературні герої: Крокодил  Гена, Нільс, папа Карло, Незнайко, Гусля і, звичайно, Бременські музиканти, а у другому по першим нотам пригадати назву дитячої пісеньки. Малеча швидко пригадала мелодії з мультфільму «Фіксікі» та «Щенячий патруль», а от пісенька Петрика П’яточкіна залишилась нерозгаданою.


В останньому конкурсі шукали ноти які загубились у словах. Всім хотілось зібрати букет з  квіток-семицвіток, тому пригадували українські і російські слова.  Діти відшукали всі нотки, що загубились і повернули їх у нотний зошит!


Немає коментарів:

Дописати коментар