понеділок, 11 березня 2019 р.

Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія-2019»

      Конкурс стартував 08 лютого. За цей час діти прочитали по чотири книжки з української та зарубіжної літератури, які не входять до шкільної програми.
Враження про прочитані книжки, відгуки та малюнки вони записували у власний Читацький щоденник. 


       05 березня   в міській бібліотеці для дітей та 06  березня  в міській бібліотеці №2   відбувся перший (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2019»,  в якому прийняли участь читачі  бібліотек – учні 7-х класів гімназії, ЗОШ №1, НВК №2, ЗОШ №3, №4, №10.Семикласники ділилися своїми враження щодо прочитаних книжок, а також представили на розгляд журі Читацькі щоденники.
      Приємно вражені були члени журі тим, як діти-учасники представляли свої читацькі досягнення, як старанно записували вони свої думки у щоденники та змогли цікаво їх презентувати. Цікаво було читати цитати і фрази, які найбільше сподобались нашим читачам, та які вони занотували у свої щоденники. Ось деякі з них: «Жінки не можуть зберігати таємниці, але жодна з них не розголосить те, що у неї на серці»; «І де ж отой вільний дух? Де козацьке роздолля і права дитини?»; «… бо так повелося в українців: серце – у дітях, душа – в пісні, життя – у вишневих садах»… 
      Представлених  книг було цікаве розмаїття, всі діти – талановиті та читаючі. Кожен із них отримав «Сертифікат учасника».       Звання «Суперчитач бібліотеки» отримали:
  • у міській бібліотеці для дітей Ткаченко Єлизавета, учениця 7класу ЗОШ №4;
  • у міській бібліотеці №2   Сапожник Володимир, учень 7-А класу ЗОШ №3.
 

         Переможці візьмуть  участь у II етапі конкурсу, який відбудеться 03 квітня.
 Вітаємо усіх учасників та бажаємо подальших успіхів та приємного знайомства з новими книжками!Немає коментарів:

Дописати коментар