четвер, 7 листопада 2019 р.

У царстві фауни

Юні мешканці села Піщаного цікаво і змістовно провели час Адже це  відбувалося в конкурсах і завданнях та ще й у формі змагання, а це весело і класно.


Ставши учасниками бібліотечної гри «У царстві фауни», ще раз, віртуально, перегорнули сторінки Червоної книги Херсонської області (тварини), складали у формі віршів правила поводження і догляду за домашніми тваринами.


У конкурсі «Екологічна ромашка», обираючи навмання завдання, команди за одну хвилину називали якомога більше тварин Індії або плазунів Австралії, або жителів степів та прерій.У вікторині «Хто Я?» вгадували тварин за характеристиками, звертаючись по допомогу до літератури, представленої на тематичній полиці «У царстві фауни». А ще складали прислів’я, де згадуються тварини.


Бібліотекар розповіла учасникам про найвідоміших письменників-анімалістів та їхні твори (Г. Троєпольського «Білий Бім Чорне Вухо», Е. Сетон-Томпсона «Тварини-герої», «Маленькі дикуни», «Лобо», Д.Лондона «Біле Ікло», твори М. Пришвіна, Р. Кіплінга), наголошуючи на тому, що їх твори є не тільки зразками гуманізму, любові до навколишнього світу та «молодших наших братів», а ще й своєрідною енциклопедією фауни.

Немає коментарів:

Дописати коментар