четвер, 28 листопада 2019 р.

Знайомляться, читають, вивчають.

І знову в гостях у міської бібліотеки для дітей 5-й клас. 27 листопада – це 5-В гімназії. Вперше діти завітали до старшого відділу, який радий буде вітати їх усі наступні п’ять років навчання, аж до 9-го класу.

Розпочали знайомство із сектору абонементу. Затрималися тут довгенько, бо роздивлялися виставки, знайомилися з книжками, які вибирали собі до смаку. Знайшлися і для хлопчиків, і для дівчаток.

У читальному залі також розбіглися усі по виставкам, хлопці зразу захопилися книжкою О. Гунько «Сталкери по крові», хотіли тут же пограти у шахи, але…, то вже після уроків.Поговорили ж бібліотекарі зі своїми читачами про правила поведінки чемної дитини. 


Знову складали «словничок чарівних слів», розв’язували ситуативні завдання, а от на понятті «тактовна людина» трішечки спіткнулися, бо ще не знайомі з тим, що то є «такт» та «тактовність».  


Тож, познайомилися з книжками, які, напевне, допоможуть розібратися у цьому, та ж, і часу ще багато попереду, щоб вирости і чемними, і тактовними, і вихованими, і, просто,  добрими та ввічливими людьми.

Немає коментарів:

Дописати коментар