четвер, 14 листопада 2019 р.

Етичний коучинг


Вона всім нам дорога,
Вона жити  нам допомага.
Коли вона у тебе є,
Життя радісним стає.
Разом можна все зробити,
Тож без неї не прожити.         

З такої загадки розпочали спілкування зі своїми постійними друзями, учнями 6-А класу гімназії, бібліотекарі читальної зали старшого відділу міської бібліотеки для дітей. Відгадкою до неї є слово «дружба». Саме про вміння дружити, про вміння вибирати друзів, про те, як самим стати вірними друзями, і був етичний коучинг  "Через терни – до друзів!"


Весела розминка «розказала» про тих, хто завітав до бібліотеки. А про те, що означає, власне, слово «дружити», розповіла гра  «Розсипанка», під час якої діти правильно змогли зібрати розсипані по складах якості справжнього друга.Впоралися усі разом з тим, щоб відкрити ворота Дружби та виправити Закони Конституції Дружби. Не обійшли увагою і книжкових героїв, які вміють віддано і чесно дружити, підібравши пару до друга – героя книжки. Збирали по хмаринках розкидані прислів’я про дружбу, яка справді вміє творити дива!
Хочеш знайти друга – сам стань другом і завжди пам’ятай прості правила Дружби, які ми й закріпили у віршику про справжню дружбу. Тим же, хто ще не розуміє наскільки важлива дружба, бібліотекарі порекомендували книгу Дейла Карнегі «Як здобувати друзів», яка допоможе пройти через життєві терни і здобути справжніх друзів.


Дерево міцне корінням, а людина - друзями. Нехай у вашому житті стрінуться справжні та надійні друзі!


Немає коментарів:

Дописати коментар