понеділок, 28 грудня 2020 р.

Віртуальна подорож «Новий рік крокує по планеті»

  Святкова подорож  для учасників літературно-музичного клубу «Натхнення» пройшла цікаво і пізнавально у читальному залі юнацької бібліотеки. Майстерно і дотепно бібліотекар розповіла про святкування Нового року в різних країнах світу, показала цікаві моменти в картинах і  музичних роликах. 


Зупинилася на традиціях в рідній Україні. Традиційна новорічна обрядність українців – це ціла низка зимових свят. За стародавніми традиціями в Україні свята починаються в День Святого Миколая, а закінчуються майже через місяць. Раніше в Україні, незадовго до свята, не ялинку прикрашали, а заносили діжку з посадженою вишенькою, яка  була висаджена заздалегідь, заносили в хату, і вишенька зацвітала саме на Новий рік. А вже на весні, деревце висаджували в садочок поблизу своєї хати. Нині ж у нас замість вишеньок прикрашають ялинки, які своєю вічнозеленою хвоєю символізують нескінченість життя. Молодь активно відповідала на запитання і розповідала про святкування Нового року в їх родинах, в колі друзів, однокласників.

Цьогорічні свята засмучують певні обмеження, у зв’язку з «COVID-19», але молодь бажає спілкування і святкування, застосовуючи захисні маски та певну відстань один від одного. 

Щасливих свят і здійснення чарівних мрій, впевненості в їх реалізації, та наполегливої праці в досягненні мети!

Немає коментарів:

Дописати коментар