четвер, 9 грудня 2021 р.

БібліоТус@. Правова вікторина: «Великі права маленької людини»

     «Ну тепер начувайся, мій шкільний правовий злодюжко!» - от приблизно так підсумував правову Тусу один із учасників.

БібліоТусити з підлітками на правові теми  не тільки цікаво, але й більш відповідально! Самі собою «відпадають» питання: «Що таке права?», «Навіщо вони потрібні?», «Чи можна без них якось обійтися?». Натомість постають інші: «Що робити коли ображають дорослі?», «Як протидіяти занадто нав’язливим одноліткам?», «Як через дурощі не перейти межу?», «Чому краще не приміряти на себе костюм булера?»…


Вони так само неперевершені у своїх ще дитячих роздумах, і так само ще дуже беззахисні у право-безправових життєвих ситуаціях. Вони все ж так само люблять казки, але вже більш вправно складають їх у правові пазли!

Бібліотекарів міської бібліотеки для дітей та юнацтва дуже тішить, що у фонді вже  є книжкові скарбнички на правову тематику, адаптовані саме для даної вікової категорії читачів.

Вони із задоволенням рекомендують і запрошують читачів звернути увагу на книжки:

Я і КонституціЯ. Лариса Денисенко, Олександр Ільков, Андрій Стельмащук, АльонаШуліма. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2019. – 88 с.

Це видання для дітей, які вирішили познайомитися з Найпершим і Найголовнішим документом нашої держави, на основі якого складаються всі інші!

Марченко, Юрій. Проста Конституція. – К.: Основи, 2020. – 228 с. – іл.

У цій книзі основи правового устрою країни в книзі пояснили за допомогою картинок, діалогів, коментарів і мемів. Як раз так, як люблять наші діти.

Права людини для дітей.- К., 2011. – 258 с. – іл.

Посібник містить глибокий аналіз основоположних прав людини, історію та особливості їх виникнення та еволюції.

 

Немає коментарів:

Дописати коментар