понеділок, 22 листопада 2021 р.

«Ігри патріотів Херсонщини - 2021» ІІІ обласний тур!

     Напередодні Дня Гідності і Свободи міська бібліотека для дітей та юнацтва взяла участь у VI обласному інтелектуальному турнірі «Ігри патріотів Херсонщини - 2021» (ІІІ обласний тур)

Учасниками були найкращі знавці рідного краю – переможці ІІ (районного)  туру:

У молодшій віковій категорії (4-5 класи) Кіріл Архипов, учень 5-А класу Академічного ліцею «Спектр», читач міської бібліотеки для дітей та юнацтва (знання тваринного, рослинного світу, рідного краю, основні історичні події Херсонщини).

У середній віковій категорії (6-класи) Михайло Петровський, учень 6 класу Веселівського ліцею, читач Веселівської сільської бібліотеки (знання пам’яток і пам’ятних місць, топоніміка Херсонщини, Лицарі Таврійського краю,  Козацька доба в історії Херсонщини).

У старшій віковій категорії (8-9 класи) Володимир Микитенко, учень 8-Б класу Ліцею № 2 ім. А. Бахути, читач міської бібліотеки для дітей та юнацтва (знання письменників Херсонщини, «Етнічний калейдоскоп Херсонщини», «Мистецька палітра Херсонщини»).

Змагання учасників ІІІ туру проводилося у формі тестування Онлайн на гугл формах.

За 15 хвилин кожен учасник повинен був відповісти на 40 питань.

В обласному турі було майже 100 учасників. По закінченню компітентне журі підвело підсумки, які були оголошенні на святковому фіналі інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини - 2021». В кожній віковій категорії присвоювали І, ІІ і ІІІ місця.

ІІ місце у молодшій віковій категорії здобув Кіріл Архипов, учень 5-А класу Академічного ліцею «Спектр», читач міської бібліотеки для дітей та юнацтва.

Щирі вітання Кірілу за його перемогу. Надішлють диплом і подарунок.

Директор Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки Бардашевська А.І. відзначила координаторів трьох громад: Чаплинської, Новокаховської та Асканійської. Зачитала подяку Карпенко В.І., завідувачці міської бібліотеки для дітей та юнацтва та відзначила активну роботу бібліотекарів. За підсумками, для бібліотеки подарунок – підбірка нових книжок.


Немає коментарів:

Дописати коментар