понеділок, 22 квітня 2019 р.

ЕКСПРЕС-ОГЛЯД «ПЕРІОДИЧНИЙ ФАРВАТЕР"

Фонд періодичних видань, які формує юнацька бібліотека для задоволення інформаційних потреб користувачів, відображає оперативну інформацію про наукові досягнення в різних сферах діяльності. Тому бібліотека завдячує своїм спонсорам за фінансову підтримку і можливість мати розкішну періодику. 
Експрес-гляд періодичних видань в рамках Тижня молодіжної книги-2019 відбувся в читальному залі бібліотеки. Бібліотекарі запросили  студентів НВПУ з метою довести важливість  читання газет та журналів, щоб навчитися мислити, оцінювати дійсність, життя в суспільстві; ознайомити з каталогом газетних та журнальних видань в Україні, правилами передплати періодичних видань.
Бібліотека отримує щомісяця
журнали: «Бурда», «Діана», »Дім, сад, город», «Жінка», «Країна знань», «Натали»,
газети: «Говорить Нова Каховка», «Наша Батьківщина» «Днепровский проспект», «Ключи», «Нова Каховка»,  «Літературна Україна», «1000 секретов», «Українське слово», «Час».


По кожному виданню присутні отримали детальну інформацію, можливість використовувати її практично -  сприяння розбудови держави, трактування земельного кодексу, поради садоводам, городникам, взаємовідносини в родині, сімейні господарські поради, нові розробки в бізнесі, економіці, мода, технології обробки тканин, виготовлення сучасних молодіжних моделей.


Студенти та викладачі уважно прослухали повідомлення. Ставили багато запитань стосовно нових видань. Наприкінці заходу Світлана Новосьолова запропонувала тісно співпрацювати з бібліотекою, користуватися запропонованою періодикою, тому що на даний момент саме вона несе новітню інформацію, також,  представила виставку з новими газетами та журналами.

Немає коментарів:

Дописати коментар