вівторок, 15 травня 2018 р.

Бенефіс бібліотечних волонтерів

Активні, творчі, читаючі і надзвичайно позитивні,  – дружньою волонтерською родиною зібралися сьогодні у міській бібліотеці для дітей волонтери шести бригад бібліотек Новокаховської ЦБС щоб поділитися своїми досягненнями за минулий навчальний рік і помріяти майбутні.

Заступник директора ЦБС по роботі з дітьми Карпенко Валентина Іванівна звернулася до дітей з вітальним словом, зазначивши всі волонтерські здобутки та досягнення.
Далі кожна команда презентувала свої цікавинки у волонтерській роботі.
Так читачі міської бібліотеки для дітей презентували буктрейлер на книжку «Лисичка йде до бібліотеки», ділилися враженнями від волонтерської акції «Подаруй бібліотеці книжку»
Інші волонтери розповідали про свої читання в садочках та на майданчиках.


А ось малеча з дитячого відділу міської бібліотеки № 2 підійшла до свого завдання творчо – діти розповідали про себе у костюмах.

Волонтерка з міської бібліотеки № 4 розповіла вірш Наталі Забіли, піднявши всім присутнім настрій, адже це було дійсно смішно.
Волонтерські бригади не тільки дивували один одного своїми перемогами, але й брали участь у вікторинах і конкурсах, які підготували для них бібліотекарі: малювали прислів’я, подорожували по казках, вгадували фрукти та овочі.
Крім того, кожна волонтерська бригада дістала подарунок – новенькі книжки від громадського діяча, депутата шести скликань Херсонської обласної ради та партнера бібліотеки у проведені обласної бібліотечної акції «Мрій! Читай! Досягай!» Сидоренко Олександра Миколайовича.


Всі учасники акції дуже вдячні громадському діячу за благодійність, за внесок в розвиток підростаючого покоління.
На згадку про даний захід кожна волонтерська бригада сфотографувалася у бібліотечній фотозоні.
Немає коментарів:

Дописати коментар