пʼятницю, 20 грудня 2019 р.

Бібліотечний Миколай вітає дітей

Затамуйте, друзі, подих: Миколай сьогодні ходить…
І за доброю традицією не минає стіни бібліотек ЦБС.
Найкращий бібліотечний Миколай вітав дітлахів, учнів гімназії  – найчитаючий 4-В та найактивніший 4-Б класи у міській бібліотеці для дітей на святковому ранку "У шапці-невидимці Миколай несе гостинці!"
Святкували за всіма традиціями жанру – танцювали, сміялися, жартували, стрибали (на одній нозі, на двох, а у деяких конкурсах – на чотирьох, розповідали вірші, співали, кидалися «сніжками»,  знову танцювали. А ще – показували найулюбленіших літературних героїв, вгадували назви зимових казок, грали у схованки з Мишами… І знову танцювали.19 грудня Святий Миколай завітав до Новолагерської сільської бібліотеки, щоб провідати діточок села та пригостити чемних та розумненьких смаколиками.


До бібліотеки на зустріч зі Св.Миколаєм прийшли діти різного віку: від одного до 15 років. Спочатку послухали «Цікавинки про Св.Миколая» від провідного бібліотекаря Балюк Л.Ю., потім читачка Грабарчук Каміла розповідала присутнім легенду про Св.Миколая. А далі діти стали демонструвати Св.Миколаю свої здібності: в конкурсі на знання українських традицій (чи готують млинці на Св.Миколая, чи ворожать, чи пірнають в ополонку і таке інше); у грі «Щурик», де співали, танцювали та розказували цікаві зимові історії та легенди; у вікторині до свята Св.Миколая. А ще діти показували Св.Миколаю сценку «Хлопчик Миколай».Всі старалися дуже добре, тому і отримали від Св.Миколая смачні солодкі подарунки.

Немає коментарів:

Дописати коментар