пʼятницю, 6 вересня 2019 р.

Енциклопедія неуків, бунтівників та інших геніїв

Новий навчальний рік у міській бібліотеці для дітей розпочався 02 вересня візитом постійних та відданих читачів – учнів 8-А класу гімназії. 


Звичайно ж, бібліотекарі вітали своїх читачів, та, побажавши успіхів у подальшому навчанні, закликали не боятися бути допитливими та захопливими. Ці звички можуть виростити із них генія. Не вірите?
А працівники бібліотеки довели це, презентувавши дітям нову книжку Анн Бланшар «Енциклопедія неуків, бунтівників та інших геніїв».


Звичайно, розповідь прикрасила ще й електронна презентація, бо вони хотіли показати і усі винаходи Леонардо да Вінчі, який не любив вчитися наукам, а постійно читав та малював (малювати, до речі, його ніхто не вчив).  Так само, замість вчитися, малював і Волт Дісней. А тепер весь світ знає і студію Діснея, і захоплюється Діснейлендами у всьому світі. А чого вартий був у школі геніальний Альберт Ейнштейн!. Його там  «гальмом» називали, геть неконтрольованим. Він був байдужим до всього, крім математики та латини, та помічати цього ніхто не хотів. Майбутнього лауреата Нобелівської премії не хотіли брати на роботу. Сьогодні увесь світ знає про теорію відносності, яку відкрив Ейнштейн, завдяки йому була створена атомна бомба… Мабуть тому, на схилі літ великий фізик сказав: «Якби можна було почати все спочатку, я був би сантехніком…» Неймовірно багато цікавих історій ховає книжка про великих неуків. Хочете пересвідчитися? Приходьте до дитячої бібліотеки, почитайте самі.


А на завершення бібліотекарі «проінспектували», чи не забули за літо юні гості науки – улюблені і не дуже, запропонувавши їм позмагатися у Всезнайковому турнірі. Не забули! Грали весело, захопливо, навіть додому йти не хотіли. 


Тож, початок навчального року виявився  цікавим та вдалим. Будуть нові зустрічі, нові книжки та нові знайомства.

Немає коментарів:

Дописати коментар