середу, 31 жовтня 2018 р.

Майстер-клас: "Вчимось рекламувати книгу!"


«Практичне застосування стратегії критичного мислення як засіб формування компетентностей. Створюємо буктрейлер», -  30 жовтня на базі ЗОШ № 10 шкільні бібліотекарі вирішували нагальні питання дитячого читання.
Методист з бібліотечних фондів міськво Наталя Василівна Верішко ознайомила присутніх з новими можливостями  щодо популяризації  книги та читання.


Як,  використовуючи сильні сторони візуальної культури і «кліпове мислення» сучасних дітей, можна зацікавити їх традиційною книгою, знають спеціалісти міської бібліотеки для дітей, і вже давно рекламують книжки за допомогою буктрейлерів.
Провідний  бібліотекар відділу обслуговування учнів 5-9 класів міської бібліотеки для дітей Світлана Вікторіна Гайдай, розповіла колегам деякі тонкощі створення візуальної реклами книжки.


Оскільки головною метою даного майстер-класу було отримання досвіду створення буктрейлерів, як засобу сприяння  розвитку пізнавального інтересу учнів, читачів шкільних бібліотек, бібліотекар познайомила колег з поняттям буктрейлер, проаналізувала приклади готових буктрейлерів та можливості веб-сервісів, які можна використовувати для їх  створення.


 Крім того, кожен присутній на майстер-класі мав змогу навчитися створювати та монтувати буктрейлер.Головна  задача бібліотекарапробуджувати інтерес до Книги і любов до читання, так чому б це не робити  з використанням сучасних інформаційних технологій?!!


Немає коментарів:

Дописати коментар