понеділок, 22 жовтня 2018 р.

Витинанки-вишиванки. Майстер-клас в дитячій школі мистецтв

Пишаючись «Кам’яними» особливостями міста Нова Каховка та надихаючись талантом художників-бойчукістів, «профіліцівці» міської бібліотеки для дітей вчилися виготовляти листівки, сюжетно та орнаментально подібні на Довженкові.


"Зроби життя навколо себе красивим" – здається, що саме за таким принципом живе і працює Галина Анатоліївна Ходос, директор Дитячої школи мистецтв, художник, що вміє зачарувати… і звичайнісіньких  підлітків  перетворити на митців, провівши для команди  майстер-клас  «Поробки з елементами кам’яних вишиванок».

Витинанки робили в техніці «дзеркальність зображення», тому автори самі до кінця не передбачали, що отримають після витинання.

Дітям  вдалося і отримати естетичну насолоду, виділивши Своє з поміж іншого, і продовжити отой довжелезний ряд мистецтва наших предків. Всі візерунки вийшли різні: вишукані та  делікатні, складні та прості, придумані і скопійовані… Але в кожній є «Кам’яний силует» роботи Григора Довженка і часточка душі молоді сьогодення.   Даний захід відбувся одночасно  рамках реалізації двох проектів: міжрегіонального інноваційного проекту з профорієнтації учнівської молоді «ПрофіКемп» та в  рамках реалізації проекту «Кам’яні вишиванки Нової Каховки – патріотичний меседж з минулого молоді сьогодення» (за підтримки Українського культурного фонду).


 Цей букетик – маленьке осіннє  «дякуємо» від команди «ProfiЛіц» Галині Анатоліївні, за експресивність і за вміння ділитися мистецтвом!

Немає коментарів:

Дописати коментар