вівторок, 26 квітня 2016 р.

Можливість самовираження

Нещодавно відбулася лабораторія читацького смаку «Безмежний світ жіночої поезії» у літературно-музичному клубі «Натхнення» юнацької бібліотеки. 
Як сказала Алла Багряна: «Феміністки відстоювали свої права, пост-феміністки відновлюють права людини. В цьому головна відмінність між цими течіями». Не ми поділили світ на жінок і чоловіків, і не нам доводити, що між ними немає різниці. Ми – за природній стан речей, і за повніше охоплення його емоційних складових Жінки - матері, дружини, подруги, сестри, коханої. Молодь читала поезію, занурюючись в багатий, красивий світ поезії, відтворений Лесею Українкою, Ліною Костенко, Анною Ахматовою, Мариною Цвєтаєвою, Белою Ахмадуліною, Людмилою Татьянічевою. 
Познайомились зі збірками поезії краєзнавчого спрямування Лесі Левчук, Ельміри Багірової, Світлани Трохимчук, Тетяни Пустової, Світлани Григоренко. Завдяки новим Інтернет-технологіям слухали голос А.Ахматової, Л.Костенко та історію життя М. Цвєтаєвої. Читали  особисту поезію, розповідали цікаві історії свого життя, що надихнули написати той, чи інший твір. 
Молодих  людей згуртовують  спільні інтереси, захоплення, можливість самовираження. Юнацька бібліотека  залюбки надає їм таку можливість.  Немає коментарів:

Дописати коментар