середу, 20 квітня 2016 р.

Здорова Земля - здорова людина

"Від здоров'я Землі - до здорової людини" так назвали свій екологічний бумеранг працівники юнацької бібліотеки, що був проведений спільно з бібліотекарями Новокаховського коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету в рамках Тижня молодіжної книги. 
Проблемами екології в нашому місті переймаються не тільки неурядові організації а й просто небайдужі громадяни, тому, аби студенти мали повну і достовірну інформацію, на захід були запрошені фахівці.
Голова Новокаховської міської громадської екологічної організації "МАМА-86-Нова Каховка" Таїсія Козак розповіла про стан питної води в Новій Каховці і прилеглих селах та які чинники впливають на його зміни. Також Таїсія Федорівна подякувала студентам коледжу за їх участь у прибиранні парку та очищенні джерел і наголосила, що саме від кожного з нас залежить навколишнє середовище стан якого,  в свою чергу, відгукується людині.
Викладач коледжу Ольга Галаган продовжила тему відповідальності за довкілля. Зокрема розповіла, як господарська діяльність впливає на стан землі. Ольга Леонідівна зауважила що Україні дістався неоціненний скарб, до якого треба ставитись дуже дбайливо, і називається він ґрунтом.
Громадський консультант з питань екології Оксана Цеацура, що представляє у нашому місті "Українське громадське об'єднання міжвідомчих комунікацій у сфері охорони навколишнього природного середовища е-Екологія" розповіла студентам про захист атмосферного повітря.
Зберігати красу рідної землі можна по-різному. Художник-новокаховчанин -  Олексій Іванов робить це, малюючи живописні куточки нашого рідного міста. Присутнім запропонували невеличку виставку його творів, аби молоді люди, зайвий раз, побачили і відчули в яких гарних місцях вони живуть і прагнули те диво оберігати. 
Прийняти участь у акції "Зробимо Україну чистою разом!" закликала присутніх Марія Єщенко, вона представляє український екологічний рух в рамках міжнародної ініціативи "Let's do it, world". Висновок, зроблений присутніми на заході, був одностайний - якщо буде здоровою природа - буде здоровою і людина. 


Немає коментарів:

Дописати коментар