понеділок, 23 серпня 2021 р.

Пізнавально-творча рефлексія «Прапор моєї Країни!»

 

     У міській бібліотеці для дітей та юнацтва минулий тиждень, виявився напрочуд символічним, автентичним та мальовничим!

         Бібліо-малеча була «відповідальна» за кольори, а читачі старшого шкільного віку – за  змістовне наповнення  «Прапора», що створювався активними завсідниками бібліотеки.

     Техніка «малювання долоньками»  дуже вдала в сенсі сприйняття естетики світу через власне «Я». Для дітей – то дуже важливо. Саме тому, бібліотекарі вирішили використати саме цей спосіб малювання, щоб поговорити зі своїми маленькими читачами про символи, традиції та день народження нашої України.

      А, оскільки, на допомогу малечі,  радо долучилися  бібліотечні волонтери, активні читачі та «лідери читання - 2021»,  наш прапор ще й «заговорив» вдумливими мріями та розумними побажаннями.

З Днем Прапора, Країно!!!

Акція «Що Ви знаєте про прапор?»

    23 серпня 2004 року Президент України Леонід Кучма підписав Указ № 987/2004 «Про День Державного Прапора України». Цим Указом «на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України» встановлено в Україні нове свято — День Державного Прапора України, який щорічно відзначається 23 серпня.

    Урочиста церемонія підняття  Державного прапора України в Новій Каховці відбулася 23.08. 0 9.00 біля пам’ятника Т.Г.Шевченку.


    Новокаховська міська бібліотека №2 взяла участь у акції «Що Ви знаєте про прапор?»
    Сучасний синьо-жовтий прапор був уперше публічно зафіксований 25 червня 1848 року у Львові, який українці Королівства Галичини й Володимирії вивісили над Львівською ратушею як національний прапор. Саме після цього випадку синьо-жовтий стяг набував усе більшої популярності в українців, а після революції 1905 року його почали використовувати й у Наддніпрянській Україні.

    Ці та багато інших фактів дізналися учасники акції. Ми повинні знати свою історію. Відкрився хаб у Козацькій селищній бібліотеці

    На минулому тижні, слідом за Веселівською сільською  бібліотекою, відкрився хаб з навчання цифрової грамотності у Козацькій селищній бібліотеці. І, знову ж таки, першими до хабу завітала дітвора, активні читачі бібліотеки.

Немає коментарів:

Дописати коментар