четвер, 20 грудня 2018 р.

Дива Святого Миколая


Жоден Новий рік у всьому світі не обходиться без веселого, дотепного, доброго та чарівного персонажа – дідуся Мороза, який розносить діткам ( і навіть дорослим, які у нього вірять!) подарунки. Вміють робити «Миколаєві» дива і бібліотекарі міської бібліотеки для дітей міста Нова Каховка разом зі своїми помічниками-волонтерами.
Вже багато років поспіль, саме 19 грудня вирушають вони у гості до того, «хто батьком Миколая має», до друга бібліотеки, до її партнера у виконанні обласної бібліотечної акції «Мрій! Читай! Досягай!» -  Олександра Миколайовича Сидоренко. Протягом 2018 року Олександр Миколайович надав благодійну допомогу у сумі 4500 грн.  для придбання книг з видавництва Старого Лева, з яких було скомплектовано бібліотечні ранці-читанці для шести бригад бібліотечних волонтерів.
Змінюються волонтери, підростають і йдуть, на зміну їм приходять молодші, а дружба бібліотеки для дітей з Олександром Миколайовичем залишається. Кожного року діти ідуть із новими побажаннями, які ні разу не повторюються. Ось і цього року, до партнера бібліотеки вперше разом із янголятком завітав і бісик Антипко, образи яких втілили сестри Басові – Ангеліна та Маргарита, бібліотечні волонтери та незмінні помічниці. Розказали вони Олександру Миколайовичу про ті книжки, що дарував він дітям,  і які вони із задоволенням читають, обдарували побажаннями та подарували найтепліший із подарунків за усі роки «гостювання» - вишиту червоним по білому молитву до Бога. Олександр Миколайович, у свою чергу (як завжди), вручив дітлахам цілі торби смаколиків, а для бібліотеки – підписку на два журнали «Колосок» та«Смайлик» на загальну суму 657 грн.
Такі вони – дива Миколаєві!

Немає коментарів:

Дописати коментар