пʼятницю, 15 жовтня 2021 р.

«Ігри патріотів Херсонщини - 2021» ІІ районний тур!

     12 жовтня у поки незвичному для бібліотек Новокаховської ЦБС, але дуже цікавому досвіду онлайн роботи з читачами такого масштабу,  визначили переможців ІІ туру обласного інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини - 2021»!!!


Якщо пам’ятаєте, І (місцевий) тур відбувся протягом вересня для всіх бажаючих учнів від 5-х до 9-х класів. Бажаючих виявилося багато, що дуже тішить, адже патріотичне виховання на часі – є пріоритетним. Активними учасниками стали учні Академічного ліцею «Спектр», Ліцею № 2 ім. А.Бахути, Новокаховської гімназії,  ЗОШ № 6, ЗОШ № 10, Дніпрянської ЗОШ, Маслівської ЗОШ, Корсунської гімназії та Веселівського ліцею. Велика вдячність бібліотекарам Новокаховської ЦБС та бібліотекарам вище згаданих шкіл за організацію і можливість проведення  тестувань та вікторин на «патріотичних іграх - 2021»!

Загалом, у конкурсі взяли участь 275 дітей, учнів 5-9 класів, а переможцями І туру визначено 40 дітей!!! Це безумовний рекорд всіх попередніх Ігор за минулі роки!

Конкурсне змагання ІІ районного туру відбулося на онлайн платформі Classtime у форматі тестування для трьох вікових категорій.


Пишаємося кожним учасником! Дякуємо дітям за мобільність, готовність включатися у гру, грати і перемагати!

Ми невимовно  вдячні за інтерес до роботи бібліотек Новокаховської ЦБС та фінансову підтримку «Ігор патріотів Херсонщини - 2021» заступнику міського голови Сергію Вікторовичу Хоменко та депутатам Новокаховської міської ради Кибалко Олексію і  Бондарчуку Артему. Кожен з переможців І туру отримав грамоту та  солодку смакоту (печиво, вафельні цукерки, шоколад).  Є приємна новина для завсідників наших бібліотечних Тус – відділ обслуговування учнів 5-9 класів поповнився  настільними іграми «Морський бій» та «Міні-футбол».  Тепер у відділі можна не тільки прокачати мозок, а й  розім’яти м’язи.  Щиро дякуємо за всі подарунки!!!

Ну і найголовніша новина: ІМЕНА ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ТУРУ  ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО ТУРНІРУ «ІГРИ ПАТРІОТІВ ХЕРСОНЩИНИ - 2021»!!!
У молодшій віковій категорії у додатковому віртуальному інтелектуальному   двобої з Мельниченком Максимом, учнем 5 класу Корсунської гімназії, перемогу здобув Архипов Кирило,  учень 5-А класу Академічний ліцей «Спектр», читач Міської  бібліотеки для дітей та юнацтва!!!

У середній віковій категорії – вітаємо Петровського  Михайла,  учня 6 класу  Веселівського ліцею, читача Веселівської сільської бібліотеки!!! 

У старшій віковій категорії – лідером є Микитенко Володимир учень 8-Б класу Ліцею № 2 ім. А.Бахути, читач Міської  бібліотеки для дітей та юнацтва!!!

 Вітаємо!!! Бажаємо впевнених перемог у ІІІ обласному турі!

Немає коментарів:

Дописати коментар