четвер, 5 листопада 2015 р.

Час зробити свій вибір

Вибір професії — це велика відповідальність. Відповідальність перед батьками, перед суспільством, та найголовніше — перед собою. Відповідальність перед собою, мабуть, найважливіша, і полягає вона в тому, щоб обрати саме свій шлях і ним йти. Бо тільки сама людина може побачити, до чого в неї більший хист, до чого відчуває вона покликання. Кожен відчуває, що йому легше «дається» і, отже, чому зможе присвятити життя. І тут найважливіше — не схибити.


Новокаховська міська бібліотека №2 запросила на інформ-досьє «Час зробити свій вибір» Гладченко О.М. провідного фахівця Центру зайнятості та Корчагіну В.Г проректора з наукової роботи університету «Україна», які розповіли про професії учням 9-Б класу СЗОШ № 8. Ольга Миколаївна представила професії нашого міста, а Віта Григорівна розповіла про переваги та бонуси свого навчального закладу. Учні відповіли на питання анкети та отримали в дарунок буклети «У пошуках професії». Бібліотекар Абдулова Ю.О. зробила огляд журналів «Куди піти навчатись»

Вибір — це творчий процес прийняття рі­шення. Людина повинна повністю усвідомити, між якими альтернативами вона обирає. Тож бажаємо зробити правильний вибір.

Немає коментарів:

Дописати коментар