четвер, 22 січня 2015 р.

Герої поруч з нами

21 січня, напередодні дня Соборності України, прийшли до міської  бібліотеки для дітей учні IV(8)-А класу гімназії, щоб зустрітися із тими, хто відстоює нині суверенітет та незалежність нашої Батьківщини на землях Донбасу. Разом із новокаховським волонтером О.І.Пилипенко на зустріч з дітьми завітали також представник воєнкомату та безпосередні учасники подій – захисник першого блокпосту біля Донецька та розвідник – люди небагатослівні та мужні.

З собою принесли бронежилет, військову каску, протитанкову зброю під назвою «Муха» та справжні осколки снарядів.Діти мали можливість потримати в руках та поміряти обладунки, «прицілитися» з тієї «Мухи», роздивитися жахливі докази війни, а головне послухати про те, як воюють наші хлопці, про допомогу волонтерів, без яких, не було би успіхів, про подвиг українців, що боронять всю Україну.  
        

Наші гості звернулися до молоді з напутнім словом, сказавши, що ми всі маємо нести в душі той гордий український дух, який дає сили нашим воїнам, бо це – наша земля, наш дім, який ми будемо захищати від ворога. 

На пам’ять про зустріч восьмикласники та бібліотечні волонтери передали на передову сплетені жовто-сині стрічки та дитячі малюнки, а бібліотека – посилку, що допоможе зігрітися чаєм зі смачним печивом та побажання для всіх – повернутися скоріше з перемогою.Немає коментарів:

Дописати коментар