понеділок, 31 березня 2014 р.

Мандрівка по книжковому океануКнига – великий скарб народу. Перед книгою віками схиляло голову людство, вважало її святинею, тому доросли повинні дбати про те, щоб с самого дитинства дитину оточувати книги, які в майбутньому часто вирішують долю людини, бо вона є джерелом багатьох добрих думок, почуттів та знань.
До тижня дитячої книги у дитячому відділі бібліотеки № 2 було проведено гру–вікторину «Мандрівка по книжковому океану». Бібліотекарі познайомили дітей з історією створення книги, де і коли була надрукована перша книга.
Учень 6-Б класу ЗОШ № 10 Філь Іван розповів про те, як створювали книги у давніх країнах та який матеріал використовували замість паперу у Давній Месопотамії, Китаї та Давньому Єгипті.
Про книгу народ склав багато прислів'їв, приказок та віршів, тому юні читачі бібліотеки Грушковська Діана, Мішкіна Аліна та Акулініна Анастасія читали вірші про книгу. Діти з захопленням відповідали на запитання вікторини та мандрували з літературними героями по сторінках улюблених книжок.

Немає коментарів:

Дописати коментар