четвер, 14 січня 2016 р.

Людина-легенда

13 січня бібліотекар міської бібліотеки №2, Рядних І.Л. провела для учнів 9-Б класу ЗОШ №10 вечір-портрет «Про батька козацького Богдана Хмельницького» до 420-річчя від дня народження українського гетьмана.
Людина-легенда — ось найточніша характеристика єдиного в історії України загальнонаціонального лідера, за яким піднявся весь народ. 
25 січня міська бібліотека №3 для своїх дорослих користувачів провела історичний етюд «Богом нам дарований Богдан».Життя Богдана Хмельницького, тісно переплетене з долями багатьох тисяч українців, — це шлях блискучих перемог і гірких поразок, глибоких роздумів, втрат і знахідок.
Богда́н (Зино́вій-Богда́н) Миха́йлович Хмельни́цький — український військовий, політичний та державний діяч. Сучасний дослідник доби Хмельниччини, О. Оглоблин пише: «Найбільше місце Богдана Хмельницького в історії України, — не як полководця, хоч би й великого, не як дипломата, хоч би й блискучого, а як державного діяча, фундатора й будівничого Української Козацької Держави. Яку б ділянку громадського-державного життя не взяти — Богдан Хмельницький скрізь виступає, як державний діяч великого формату».


Немає коментарів:

Дописати коментар