середа, 23 вересня 2015 р.

«Ігри патріотів Херсонщини» - є другий тур!

22 вересня міська бібліотека для дітей вітала у себе в гостях юних інтелектуалів, переможців 1 туру обласного інтелектуального  турніру «Ігри патріотів Херсонщини», які зібралися, щоб пройти наступний етап випробувань – 2-й тур гри та позмагатися за звання переможця.                                           

                                                                                         
Основним елементом цих випробувань стали тестові завдання з історії краю, її природи та літератури. Змагалися діти у трьох вікових групах: учні 4-5, 6-7 та 8-9 класів. Після тестування для  всіх учасників змагань  відбулося свято, на  яке завітав головний партнер турніру Олександр Миколайович Сидоренко.                                                                                                                      
    
У ході свята до дітей зверталися ще й «гості» з минулого О.С.Пушкін та О.П.Довженко голосом волонтерів Кирила Єзерського та Цибульського Гліба -учнів гімназії, які допомогли згадати минуле Херсонщини та запитали про сьогодення.   


У вітальному слові, з яким звернувся до учасників турніру  О.М.Сидоренко, наш поважний гість сказав, що зовсім трохи  заздрить юним учасникам, бо саме їм відбудовувати наш край та робити його кращим. А ще побажав  розвиватися та пізнавати історію своєї землі, бо у сьогоднішнього покоління для цього є безліч можливостей. 

Після цього відбулося відзначення переможців 1 туру гри, яких поздоровила та вручила грамоти директор Новокаховської ЦБС Петрова Людмила Миколаївна, а завідуюча міської бібліотеки для дітей Карпенко В.І. вручила кожній дитині подарунок від О.М.Сидоренко – карту «Херсонщина в кишені» , наголосивши, що є подарунки й для бібліотек – учасників турніру, які отримують  книги  «Путешествие по Херсонщине» - энциклопедию-путеводитель, а міська бібліотека для дітей ще й книжку Олександра Скорохода «Херсон: вчера и сегодня».   
   
Заключним етапом святкового дійства стало оголошення переможців 2 туру та їх нагородження. Діти отримали дипломи та ділові блокноти. 

Тож, переможцями 2-го туру обласного інтелектуального турніру  «Ігри патріотів Херсонщини» у місті Нова Каховка стали:  серед учнів 4-5 класів – Кубарєв Ярослав(ЗОШ № 10, читач міської бібліотеки № 2), серед учнів 6-7 класів – Шандра Влада (ЗОШ № 1, читач міської бібліотеки для дітей), серед учнів 8-9 класів – Гребіневич Ірина (НВК № 2, Плодівська сільська бібліотека). Вітаємо переможців! 

Немає коментарів:

Дописати коментар